Hamal

HAMAL.MD
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Căutăm hamali dedicati și experimentați pentru a se alătura echipei noastre și pentru a oferi servicii de calitate clienților noștri.
Responsabilități:

Încărcarea/descărcarea mărfurilor cu atenție și eficiență.
Asigurarea unei mutări fără probleme pentru birouri și apartamente.
Respectarea regulilor și procedurilor de siguranță.

Cerințe:

Capacitate fizică bună și rezistență la efort fizic.
Dorința de a lucra în echipă și de a ajuta la mutarea și transportul mărfurilor.
Experiența anterioară ca hamal este un avantaj, dar nu este obligatorie.

Oferim:

Angajare oficială și pachet social complet.
Oportunități de dezvoltare în cadrul companiei.
Mediu de lucru pozitiv și colaborativ.

Telefon: +373 79000222
Adresa: Movileni 77 (Ciocana) Telefon: +373 79000222
Телефон:
079040222
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть