Hamal (sectorul Botanica, sectorul Rîșcani) 12 000 - 14 000 LEI NET

Zikkurat-Market
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 12000 До 14000 MDL
График: Сменный график
Beneficiile tale

Contract de muncă pe durată nedeterminată
Grafic confortabil.
Oportunități individuale de dezvoltare personală și profesională
Salariu decent de pînă la 14 000 Lei NET

ZIKKURAT - cel mai mare hypermarket din Moldova specializat în vînzarea materialelor de construcție și a produselor pentru casă, anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de recepționer de marfă.
Dorești sa fii parte a unei echipe cool?
Atunci ești bine venit la Zikkurat!
Responsabilitățile tale

Verificarea fizică a mărfurilor primite pentru a te asigura că nu sunt deteriorate sau avariate;
Organizarea și depozitarea mărfurilor în spații de depozitare adecvate, în funcție de necesitățile de stocare și de fluxul de lucru;

Profilul tău

Amabilitate, seriozitate și responsabilitate
Abilitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;
Capacitate bună de organizare;
Atenție deosebită la detalii;

Suntem locul potrivit pentru viitoarea ta carieră! E-mail: hr@zikkurat.md
Sectorul Botanica, informaţii suplimentare la tel: 060 214 143
Sectorul Râșcani, informaţii suplimentare la tel: 060 214 141
Телефон:
060 214 143, 060 214 141
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть