Hamal expeditor

Casa de Comert VITA SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Casa de Comert VITA SRL, distribuitorul Nr.1 la sucuri, conserve de fructe si legume din Republica Moldova anunta post vacant pentru suplinirea pozitiei de Hamal Expeditor.
Hai să faci parte din Echipa Noastră ca Hamal Expeditor!

Căutăm:
- Persoane dinamice și pline de energie, gata să se alăture echipei noastre.
- Atitudine pozitivă și dorința de a face lucrurile să se întâmple.
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și solicitant.

Responsabilitățile dvs.:
- Manipularea și pregătirea eficientă a mărfurilor pentru expediere cu livrare ulterioara catre clientii companiei.
- Colaborarea cu echipa pentru a asigura procesele de logistică să decurgă fără probleme.
- Implicare în pregătirea comenzilor și încărcarea mărfurilor în vehiculele de livrare.

Beneficii:
- Salariu atractiv începând de la 11,000 lei, oferindu-vă stabilitate financiară.
- program de lucru de luni pina vineri in regim normal si simbate de la 8.00 la 13.00.
- Șansa de a face parte dintr-o echipă unită și plină de entuziasm.
- Mediu de lucru cu oportunități multiple pentru dezvoltare personală și profesională.

Cum să aplicați:
Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa: office@vitacom.md sau apelati la telefonul 076000094. Nu ratați șansa de a începe cariera într-un mediu de lucru plin de oportunități și provocări interesante, lucrând împreună cu colegii noștri dedicați!
Телефон:
0796000094
Контактное лицо:
Veronica
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть