Grafic designer.

HR-Consulting
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
HR-Consulting– lider in recrutarea personalului, la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant: GRAFIC DESIGNER.

COMPANIA:
-Una dintre cele mai mari companii de producere a vinului pe piata nationala si internationala.

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:
-Redarea grafica a conceptelor pentru site-uri web, bannere, materiale publicitare si prezentari animate;
-Realizarea creativa a machetelor prin originalitate si simt esthetic;
-Activitate orientata spre obtinerea unui produs/rezultat cat mai bun, constructiv, cu respectarea deadline-urilor impuse si atentie la detalii.

CERINTE DE BAZA:
-Studii superioare pe profil (absolvite sau in proces de studii);
-Cunostinte avansate Adobe Photoshop si grafica vectoriala (Corel Draw, Adobe Illustrator);
-Cunostinte in realizarea materialelor de productie publicitara;
-Cunostinte si experienta in utilizarea tehnicii fotografice – va constitui un avantaj;
-Abilitati de comunicare vizuala, simt estetic, imaginatie.

Cei interesati sint rugati sa transmita CV la adresa de email: ns40@search4staff.com

In CV indicati postul vacant - GRAFIC DESIGNER.

Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть