Grafic designer

Apriori Wine
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem în căutarea unui Designer Grafic care să posede următoarele competențe:
 Cunoașterea programelor de editare Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator, Indesign la nivel mediu/ avansat;
 Experiență în domeniu de 1-2 ani;
 Studii medii sau superioare;
 Responsabilitate și creativitate.
Responsabilități:
• Crearea designului materialelor promoționale și de promovare online;
• Crearea designului postărilor, bannerelor, materialelor video, machetelor grafice pentru broșuri, flyere,Social Media;
• Realizarea conținutului grafic pentru diverse campanii de marketing.

Beneficii:
o Un pachet salarial motivant;
o Un mediu de lucru plăcut într-un colectiv prietenos;
o Sprijin în dezvoltarea profesională și instruire continua.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul, alături de un portofoliu cu lucrari reprezentative la adresa baciu.maria@consalcom.md
Ne rezervăm dreptul de a contacta doar persoanele selectate.
Телефон:
062109570
Контактное лицо:
Maria Baciu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть