Ghid “Vinăria Purcari” (Purcari/Stefan Vodă)

Bostavan Wineries Limited
Город: Штефан Водэ
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ghid “Vinăria Purcari” (Purcari/Ștefan Vodă)
Cerinte:
- studii superioare profil turism;
- experianta de munca pe un post similar minim 1 an;
- limba romana, rusa, engleza – nivel avansat;
- foarte bune capacitati de comunicare, sociabilitate;
- dictie bine pusa, tembru si aspect agreabil;
- atitudine orientata catre client, rezistenta la stres.

Descrierea postului:
- elaboreaza programe turistice reiesind din particularitatile grupului;
- ofera informatii si insoteste clientii pe parcursul intregului traseu turistic;
- intocmeste rapoarte necesare de activitate.

Oferta: Pachetul salarial se v-a discuta in cadrul interviului. Cazare, masă și transport asigurat.

Persoanele motivate să aplice pentru postul vacant de Ghid turistic, rugam să trimită CV-ul la adresa de mail: hr@purcari.md
Телефон:
060430151, 022-856022
Контактное лицо:
Valentina Seicas
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть