Ghid turistic

Der Tur
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 600 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania Der Tur este în căutare de personal, locurile sunt limitate!
Lucru în Antalya

Candidatul ideal:
1. Aptitudini pentru lucrul în echipă;
2. Absolvent al Facultății de Turism sau Certificat al cursurilor de Ghid Turistic;
3. Capacitate de lucru în condiții de stres;
5. Cunoașterea limbii romane, și limba engleză la nivel mediu;
5. Program de munca full-time;
6. Seriozitate;

Descrierea jobului:

RESPONSABILITĂȚI
Însoțirea turiștilor de la aeroport către hotel și excursii;
Prezentarea informațiilor de bază clienților (clima; curs valutar; îndeplinirea formularelor la recepția hotelului ș.a);
Prezentarea programelor turistice organizate, în funcție de preferințele clienților;
Identificarea nevoilor clienților;
CERINȚE JOB
Experiență pe o poziție similară constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu;
Cursuri de specialitate – reprezintă avantaj;
Cunostințe generale de turism, destinații/produse.

Vă oferim:
Angajare oficială;
Salariu 600€ + Bonus + tips;
Creștere în carieră;
Excursii fascinante absolut gratuite;
Cazarea, viza și drumul din partea companiei.
Cazarea, viza și drumul este asigurata din partea companiei.

Cei interesați de jobul vacant trimite-ți CV-ul la adresa de email:
andrian_rotaru@mail.ru sau contactați prin Whatsapp, Viber, Telegram +37368923019
Контактное лицо:
Adrian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть