Ghid de transfer și excursii

Tez-Tour
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 550 До 1000 USD
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania Tez Tour își mărește echipa doritori de avea o vara de neuitat plină de aventuri călătorii și tot o data un salariu motivant va așteptăm cu mare drag la noi.

Responsabilități:
- Însoțirea oaspeților Companiei de la/la aeroport, desfășurarea de programe, excursii (cu excepția celor istorice). Furnizarea de informații actualizate și de încredere oaspeților

Termeni:
- Contract pe 5 luni (obligatoriu) + 1-2 luni la cererea solicitantului si acordul angajatorului.
- Asistență pentru viză (taxă consulară minimă) și consultanță gratuită privind documentele.
- Suma aferentă taxei consulare minime va fi rambursată acelor angajați care finalizează întregul contract.
- Zbor Chișinău - Antalya și retur pe cheltuiala angajatorului.
- Seminar de formare generală la hotelul Antalya pe cheltuiala angajatorului.
- Antrenamente la sosirea în regiune și vizite la programele de excursii pe cheltuiala angajatorului.
Cazare este asigurata din partea companiei de semene aveți posibilitate de a mănâncă in hotelurile din regiune
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть