Gestionar depozit

ICS ACSEAL GAZ SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilitati:
- supervizeaza si coordoneaza functionalitatea depozitului de produse .
- supravegheaza si verifica descarcarea si actele insotioare ale bunurilor care intra in depozit;
- verifica realizarea inventarelor in depozit;
- verifca receptiile si standardele de depozitare a produselor;

Cerinte:
- comunica cu Departamentul de Vanzari si Logistica, informeaza la timp modificarile care vor aparea in gestiunea stocului;
- verifica implementarea Managemantului intern de gestiune a depozitului;
- verifica utilizarea corecta a echipamentelor si a resurselor interne;
- asigura suportul pentru Departamentul Vanzari si indeplineste orice sarcini aditionale date de catre superiorul direct in cadrul Departamentului Logistic.

Cunostinte:
- de utilizare a stivuitorului (utilaje de incarcare);
- de utilizare buna a PC-ului;
- de utilizare a cantarului electronic;
- de utilizare a cititorului cod de bare (scaner).

Oferim salariu competitiv si conditii de munca la standarde europene.

Va rog sa trimiteti CVul dumneavoastra pe adresa oxana.antoneanu@acseal.md si sa specificati ca aplicati pentru postul Gestionar Depozit.
Veti fi contactat pentru a stabili un interviu.
Va multumim!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть