Fundraiser, A.O.„CONCORDIA. Proiecte Sociale''

Concordia Proiecte Sociale
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Imaginează-ți oportunitatea de a fi acel magician al bunătății care deschide uși către speranță și schimbare. Suntem în căutarea unei persoane pasionate, proactive și empatice, care să fie motorul nostru în strângerea de fonduri pentru a sprijini și extinde proiectele noastre sociale. Dacă ești pregătit să aduci idei inovatoare și ai forță să creezi impact în comunitate, te așteptăm să fii parte din echipa noastră!
Ce căutăm:

Experiență de 2-5 ani în fundraising sau domenii relevante.
Educație profesională sau superioară.
Abilități solide în scrierea de propuneri, gestionarea campaniilor de finanțare și colaborarea cu donatorii.
Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a împărtăși obiectivele organizației.
Cunoștințe avansate de limbă engleză.

Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de strângere de fonduri.
Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu donatorii existenți.
Identificarea și atragerea de noi donatori.
Organizarea evenimentelor de strângere de fonduri și a campaniilor online.
Monitorizarea și raportarea progresului campaniilor de finanțare
Crearea si administrarea bazelor de date cu partenerii/potențiali parteneri, susținători și finanțatori ai organizației și asigurarea comunicării cu aceștia (telefonic, prin scrisori de mulțumire etc.);

Oferim:

Salariu atractiv și bonus anual.
Asigurare medicală facultativă.
Buget personal pentru dezvoltare și participări la training-uri și conferințe specializate.
Seminare de integrare și evenimente de relaxare.
Experiență în proiecte internaționale.
Zi liberă de ziua ta, cu menținerea salariului – pentru a fi mai aproape de cei dragi;
Plus 1 zi de concediu suplimentar pentru fiecare 1 an lucrat în organizație;
Tichete de masă și pachet gratuit de comunicare.
Program de muncă deplin.

Cum aplici:
Trimite CV-ul și Scrisoarea de intenție până la data de 15.05.2024, indicând POZITIA pentru care aplici, la adresa de e-mail: hr.moldova@concordia.md sau sună la 060078811.

Locul de muncă: Sediul A.O. „CONCORDIA. Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, mun. Chișinău.

Alătură-te echipei care creează schimbări pozitive în comunitate și fii parte din povestea noastră de succes!
A.O. "CONCORDIA. Proiecte. Sociale" este o organizație care protejează copiii/ beneficiarii de orice abuz asupra acestora și are aprobată o Politică pentru Protecția Copilului și Codul de Conduită, care se respectă în totalitate de către angajați.
Aplicând pentru poziția vacantă, A.O.,,CONCORDIA. Proiecte Sociale” în calitate de operator de date responsabil, ține să vă informeze privind modul de prelucrare a datelor cu caracter personal ce vă vizează, prin accesarea site-ului www.concordia.md urmând traseul: https://www.concordia.md/informatii/cariere Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal ale candidaților.

Atenție* Pentru moment, este imposibilă recepționarea mesajelor de pe: yandex, mail.ru, zen, sputnik și alte platforme rusești.
E-mail: hr.moldova@concordia.md
Telefon: 060078811
Телефон:
060078811
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть