Fullstack developer

NIXAP
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 15000 До 40000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
NIXAP este o companie inovatoare specializată în automatizări și raportări pentru companiile de transport și brokeri, precum și în dezvoltarea de aplicații pentru companiile de taxi. Suntem dedicați furnizării de soluții tehnologice de calitate, care să optimizeze procesele și să sporească eficiența în aceste industrii.

Responsabilități:
- Dezvoltarea și mentenanța aplicațiilor web bazate pe Vue.js, Laravel și Node.js, conform cerințelor specifice ale clienților noștri din domeniul transportului și taxiurilor.
- Colaborarea strânsă cu echipa de dezvoltare pentru a crea soluții inovatoare și performante.
- Implementarea testelor și asigurarea calității software-ului.
- Gestionarea și configurarea mediilor de dezvoltare și producție folosind Docker.

Cerințe:
- Experiență solidă în dezvoltarea aplicațiilor Vue.js, Laravel și Node.js.
- Cunoștințe avansate de Docker și de gestionare a containerelor.
- Abilități excelente de rezolvare a problemelor și de analiză a cerințelor.
- Cunoștințe solide de bază în domeniul transportului și taxiurilor (un avantaj).
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu remote și de a comunica eficient cu echipa.

Beneficii:
- Posibilitatea de a lucra remote, oferindu-ți flexibilitate în gestionarea timpului și a locației.
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și colaborativă, cu profesioniști talentați din industrie.
- Proiecte interesante și provocatoare, care îți vor permite să-ți dezvolți abilitățile tehnice.
- Pachet salarial competitiv, în funcție de nivelul de experiență.

Dacă ești pasionat de tehnologie și de dezvoltarea de soluții inovatoare pentru industria transportului și taxiurilor, te invităm să aplici pentru poziția de dezvoltator Fullstack Remote la NIXAP. Trimite-ne CV-ul tău și o scurtă descriere a proiectelor relevante pe adresa de e-mail office@nixap.com. Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre tine și să discutăm cum putem colabora în viitorul apropiat.

Mulțumim pentru interesul manifestat în a face parte din echipa NIXAP!
Телефон:
+40748818929
Контактное лицо:
Mihai
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть