Fotograf / web designer

Dent Park Estetix SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe fața de candidat:
Cunoștințe de baza in Photoshop, After Effects, Adobe Ilustrator, Corel Draw
Experiență practică în domeniul designului web
Cunoașterea principiilor de editare a imaginilor
Realizarea machetelor grafice cu un design original (flyere, broșuri, cărți de vizită, video spoturi, postările pentru rețelele de socializare, etc.)
Portofoliu cu lucrări proprii
Abordare creativă în lucrările executate
Administrarea site-ului clinicii
Dorința de a lucra într-un mediu colaborativ, inovator, flexibil și orientat spre echipă.

Responsabilități:
Demonstrarea abilităților creative
Persoană sociabilă, cu atitudine pozitivă și spirit de echipă
Realizarea altor activități specifice postului

Oferim:
Condiții de lucru favorabile;
Salariu motivant;
Un colectiv prietenos;
Reduceri la serviciile din cadrul clinicii și promoții interne pentru angajați;
Regim de muncă: full time (7 ore / zi, grafic flexibil)

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: rs.dentpark@mail.ru
Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.
Телефон:
069129824
Контактное лицо:
dna Elena
Сайт:
www.dentpark.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть