Femeie de serviciu / Îngrijitor încăperi magazine si oficii mun. Chisinau

Muncitorul.MD
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Cunoașterea limbii ruse/ române;
Autoorganizare, spirit gospodăresc, disciplină;
Responsabilitate, punctualitate, dorință de a munci.

Responsabilități

Cunoștințe a operațiunilor de curățire a suprafețelor, a spațiilor, modalități de îndepărtare a murdăriei, a materialelor și produselor pentru curățat.
Sârguință și acuratețe.

Vă oferim:

Post de muncă în cadrul unei institutii stabile și de încredere;
Motivare, transparentă: salariu decent;
angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
Program de munca: negociabil in dependenta de locatie;
Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

Pentru a aplica pentru postul vacant așteptăm CV-ul pe adresa info@muncitorul.md.
Telefon de contact: 060311332. Telefon: 060311332
E-mail: info@muncitorul.md
Site: https://muncitorul.md/
Телефон:
060311332
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть