Farmacist

Farmacia Natali
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilităţile de bază:
- Eliberarea produselor farmaceutice şi parafarmaceutice;
- Acordarea de consultaţii si recomandări clienţilor care se prezintă în farmacii;
- Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
- Elaborarea de propuneri de achiziţii către furnizori.

Cerinţe faţă de candidaţi:
- studii medii de specialitate sau superioare (farmaceutice);
- cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă;
- cunoştinţe de operare PC şi a programelor specifice de lucru;
- abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi bune de ascultare şi comunicare;
- cunoaşterea legislaţiei în domeniul farmaceutic;
- disponibilitate de a acumula cunoştinţe noi şi a învăţa rapid.

Compania oferă:
- Contract de muncă şi pachet social complet;
- Pregătire profesională continuă din contul companiei;
- Creştere profesională;
- Prinz;
- Transport asigurat;

Grafic de lucru: 5 zile/ saptamina 9:00 - 16:30
Телефон:
069927773, 0237-42408
Контактное лицо:
Tatiana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть