Farmacist pentru Irlanda (eu passport)

Crewit Resourcing
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 3300 До 5500 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Descrierea postului de farmacist
Acest rol permanent va ofera oportunitatea de a învăța și de a crește în industria farmaceutică in Irlanda (Dublin, Kildare, Laois, Wicklow, Westmeath și Longford). Veți lucra alături de o echipă cu experiență într-un mediu prietenos.

Responsabilități
- Veti urma ghidurile farmaciilor pentru a facilita deservirea perfecta a clientilor.
- Veti ajuta clienții prin evaluarea stării lor de sanatate și le veti oferi sfaturi despre medicamente.
- Veti interacționați activ cu clienții.
- Veti mentine si veti depozita stocurile de medicamente din farmacie.
- Veti fi la curent cu toate legile farmaciilor pentru a asigura conformitatea cu codurile de practică ale Societății Farmaceutice Irlandeze.
- Veti conduce o echipă de personal pentru a opera și gestiona eficient dispensarul.
- Program de lucru aproximativ 39 de ore pe săptămână.

Cerințe
- Experienta ca farmacist.
- Abilitati de comunicare.
- Capacitatea de a lucra din proprie inițiativă.
- Engleză excelentă, atât scrisă cât și verbală. (IELTS nivelul 7 sau echivalentul)

Cerințe internaționale de calificare
- Calificare recunoscută pentru înregistrarea la Societatea Farmaceutică din Irlanda (PSI). În afara UE, acesta trebuie să fie un program de studii de minim 5 ani (4 ani academic și 1 an practic sau 4,5 ani academic și 6 luni practice). Vom sprijini candidații internaționali în acest proces.
- Mai multe informații pot fi găsite pe site-ul PSI: https://www.thepsi.ie/gns/Registration/Pharmacists/First_Time_Registration_.aspx

Beneficii
- Salariul între 40-70.000€ pe an, în funcție de locație și calificări.
- Candidaților internaționali li se va oferi o lună de cazare, zborul catre Irlanda, transport de la aeroport și ajutor din partea consultanților noștri de recrutare.
- Un post de lucru permanent cu contract.
- Ture flexibile care oferă echilibru între muncă și viață. (39 de ore pe saptamana)
- Oportunități de dezvoltare profesională continuă.
Телефон:
060594779
Контактное лицо:
Ana Arhip
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть