Expert–chimist (Chimist, Chimist tehnolog)

Eurofarmaco
Город: Яловены
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe față de candidat:

Studii superioare in chimie, tehnologie farmaceutica
Cunoașterea limbii române
Engleza și rusa - prezintă un avantaj
Utilizator calculator nivel avansat
Deprinderi de lucru cu echipamentul analitic (HPLC, UV-VIS) prezintă un avantaj
Calități personale: activ, responsabil, cu inițiativă, capacitate de lucru multifunctional si de lucru in echipa, orientare spre rezultat și stare de spirit pozitiva

Responsabilitati:

Controlul in procesul de productie
Efectuarea analizelor cu aplicarea metodelor chimice și instrumentale
Respectarea cerintelor Ghidului de buna practica de fabricatie
Îndeplinirea planului de lucru în conformitate cu sarcinile individuale

Oferim:

salariu motivant (nivelul salariului se va stabili in urma interviului)
angajare permanentă
amplasarea locului de muncă: r. Ialoveni, s. Sociteni, șos. Chișinău-Hîncești, 10
regim de muncă: 7 ore pe zi, 5 zile pe săptămână

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa electronica: geta.kulcitki@ropharma.ro
Nr. de contact mob. 079332282 E-mail: geta.kulcitki@ropharma.ro
Telefon: 079332282
Телефон:
079332282
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть