Expert în serviciul daune

Societatea de asigurări "Acord Grup" S.A:
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea postului:
- instrumentează dosarele de dauna standard si le analizeaza din punct de vedere al contractului de asigurare si conform normelor si procedurilor companiei, legislatiei in vigoare;
- analizeaza din punct de vedere tehnic dosarele de dauna deschise si proceseaza dosarele de dauna de bunuri, accidente auto, raspundere civilă;
- verifica documentele de plata, conturile de plată aferente serviciilor de recuperare a prejudiciului;
- intocmeste acte specifice serviciului daune;
- oferă date şi informatii in scopuri de analize si statistice.
Cerinte:
- Studii superioare in domeniul tehnic, economic, juridic sau alt relevant;
- Experienta in asigurari si/sau cunostintele tehnice practice, inginereşti reprezinta un avantaj;
- Persoana organizata, cu capacitate analitica, atenta la detalii;
- Orientare spre rezultat si respectarea termenelor;
- Capacitate de a rezolva probleme şi genera solutii;
- Spirit de echipa şi integritate;
- Utilizare calculator (Word, Excel, 1C);
- cunoasterea buna a limbilor romana (moldoveneasca) si rusă.
Oferta:
- Dezvoltare profesionala la standarde înalte;
- Pachet social si financiar corespunzător;
Контактное лицо:
Irina
Сайт:
www.acordgrup.md
Факс:
022-264444
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть