Expeditori

Beermaster
Город: Бельцы
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe față de candidat:
Căutăm un Expeditor dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Candidatul ideal va îndeplini următoarele cerințe:

Cunoașterea limbilor română și rusă.
Abilități de comunicare verbală și scrisă.
Cunoștințe în utilizarea software-urilor de logistică.
Atent la detalii și orientat spre rezultate.

Descrierea postului:
În rolul de Expeditor, veți juca un rol crucial în coordonarea și gestionarea eficientă a fluxului de bunuri și mărfuri către clienții noștri. Responsabilitățile dvs. vor include:

Planificarea și organizarea transporturilor, monitorizarea traseelor și termenelor de livrare.
Comunicarea eficientă cu furnizorii și transportatorii pentru a asigura livrări punctuale și fără probleme.
Menținerea documentației corecte și a registrelor precise referitoare la expedieri.
Soluționarea problemelor legate de livră și coordonarea cu departamentele interne.

Oferim:

Angajarea conform Codului Muncii din Republica Moldova.
Salariu competitiv.
Oportunități de avansare în carieră.
Instruirea candidatului.

Dacă sunteți gata să preluați conducerea și să vă alăturați unei echipe de succes, vă invităm să aplicați. Trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa noastră. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să explorăm împreună oportunitatea de a vă dezvolta cariera în domeniul expedierii. E-mail: spostolachi69@gmail.com
Telefon: 078515529
Телефон:
078515529
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть