Expeditor

Business Market SRL
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 14159 MDL
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Studii medii de specialitate;
Experienţă în domeniul vînzărilor minim de 1 ani;
Abilităţi de organizare, comunicare verbală şi scrisă, planificare profesională, responsabilitate;
Cunoşaterea limbilor româna şi rusa;
Permis de conducere cat.B, experință nu mai puțin de 2 ani.

Responsabilităţi:

pe teritoriul deservit recepcionează marfa de la depozit in baza facturilor si o predă conform destinatie

Oferim:

Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
Pachetul social deplin, salariu fără întîrzieri, de la 14159lei.

Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la:
E-mail: hr@bizmarket.md
Tel/fax: 079701065
Solicităm sa indicați pentru care post aplicați. E-mail: hr@bizmarket.md
Telefon: 079701065
Телефон:
079701065
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть