Electromecanic

SP Technik sro
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 2400 До 3600 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania internațională SP Technic, cu sediul central în Bratislava, Slovacia, caută electromecanici calificați pentru sarcini de lucru în toată Europa.

Descrierea jobului:
Instalarea infrastructurii electrice conform planului tehnic pe șantierele clientului din Europa.

Candidatul Ideal:
Școala de electrotehnică sau electromecanică
Limba germană/engleză nivel ȋncepator sau nivelul intermediar
Experiență de muncă de la 1 an până la 5 ani.

Salariul propus:
140 -180 EUR plata pe zi

Beneficii:
Călătoria și cazarea sunt asigurate de sediul central din Bratislava.
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la career@sptechnic.sk
Aflați mai multe despre noi pe www.sptechnic.sk
Телефон:
+421948828338
Контактное лицо:
Marina Radenkovic
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть