Electrogazosudor

Sigiliu Lux SRL
Город: Новые Анены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 11111 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Cerințe: comunicare,constiinciozitate,lucru in echipa,indeplinirea sarcinilor
Condiții de muncă: transport gratis,alimentatie gratis
Responsabilități: să posede un volum suficient de cunoştinţe teoretice (privind proprietăţile fizice, mecanice şi chimice ale   materialelor, cerinţele către calitatea materialelor folosite pentru executarea lucrărilor de sudare), să cunoască şi să utilizeze corect   sculele, dispozitivele, accesoriile, echipamentul şi utilajul folosite în procesul de realizare a lucrărilor, să aibă deprinderi şi tehnici   formate de executare a operaţiilor de lucru.
Телефон:
062033447
Контактное лицо:
Alina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть