Electrician

COMBUSERVICE SRL
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 16000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutarea unui electrician pentru a se alătura echipei noastre «COMBUSERVICE».

Cerințe:
- Diploma de studii finalizate în domeniul electric;
- Experiență anterioară în domeniu este un avantaj;
- Autorizație de electrician ;
- Deținerea Certificatului de electrician autorizat, sau diriginte de santier in electricitate va fi un avantaj;
- Cunoasterea calculatorului: Cunoștințe de bază Microsoft Office (Word, Excel)
- Abilitatea de a citi și interpreta proiecte tehnice;
- Permis de conducere categoria B va fi un avantaj;

Responsabilități:
- Conectarea si montare a partii AC (curent alternativ) și liniilor electrice conform standardelor;
- Montarea și instalarea a echipamentelor electrice;
- Cunoașterea și respectarea strictă a normelor de siguranță și a regulamentelor;
- Abilitatea de a citi și interpreta proiecte tehnice pentru a executa lucrările si plasare comanda spre procurare materiale conform specificației din proiect.

Oferim:
- Mediu de lucru stabil și sigur.;
- Angajare oficială și asigurare cu pachet social.
- Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță;
- Salariul decent și stabil
- Atmosferă plăcută și prietenoasă în colectiv
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Alătură-te echipei noastre de oameni profesioniști, unde te vei simți apreciat și inspirat pentru a-ți dezvolta abilitățile și experiența!

Contactează-ne :
office@combuservice.md
Контактное лицо:
Diana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть