Electrician și șef de echipă

ALEL GRUP
Город: Новые Анены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 12000 До 14000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
ALEL GRUP ANGAJEAZĂ!

Poziții Disponibile:
- Electrician în Anenii Noi/Ialoveni - Căutăm profesioniști cu experiență și începători dornici de a învăța. Studiile de specialitate sunt un plus. Permisul de conducere reprezintă un avantaj.
- Șef de echipă pentru un grup de 3 electricieni - Căutăm lideri cu abilități de coordonare și experiență în domeniu.

Beneficii:
- Salariu motivant, stabil și plătit la timp.
- Pachet social complet, conform legislației RM.
- Mediu de lucru plăcut și susținător.

Responsabilități Principale:
- Montajul echipamentelor electrice și instalarea rețelelor de alimentare.
- Construirea și întreținerea punctelor de transformare.
- Instalarea corpurilor de iluminat și a panourilor de distribuție.

Interesat? Pentru mai multe detalii, contactați-ne la 069340201 (Leonid). Așteptăm cu interes apelul dumneavoastră!
Телефон:
069340201
Контактное лицо:
Lungu Leonid
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть