Electrician montator

SC Electro Service Grup SRL
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Любой
Зарплата: 16000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cine suntem noi?

SC “Electro Service Grup” SRL este o companie care a fost înființată în anul 2014. Suntem o echipă de specialiști în proiectarea, montare și deservirea instalatiilor electrice și reţelelor de telecomunicaţii.

Experiența, inovarea, competența și pasiunea cu care abordăm fiecare proiect sunt atuurile noastre prin care oferim soluții tehnice  potrivite în termenii  prestabiliți.

Noi suntem într-o continua creștere.  Te așteptăm în echipa noastră!

Atribuții de funcție:
- Realizează toate lucrarile privind execuția instalațiilor electrce de joasa si medie tensiune.
- Montarea tuturor tipurilor de cablu.
- Montarea jgheaburilor metalice, țevilor de protecție.
- Realizarea conexiunilor cablurilor si conductoarelor in doze.
- Montarea și conectarea corpurilor de iluminat, prizelor și întrerupătoarelor;
- Asamblarea tablourilor electrice;
- Verificarea si punerea in functiune instalatiile electrice realizate.

Cerințe față de candidat:
- Studii medii de specialitate
- Experiență de lucru în domeniu de minim 0.5 ani;
- Abilități de citire a schemelor și proiectelor de execuție;
- Abilități de comunicare, punctualitate, responsabilitate;
- Responsabilitate în executarea lucrărilor;
- Abilităţi de planificare și organizare;
- Persoana centrata pe respectarea termenelor;
- Cunoașterea limbilor romana și rusa;
- Permis şi experienţă de conducere -  vor constitui un avantaj.

Compania oferă:
- Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:00 la 17:00;
- Mediu de lucru plăcut;
- Pachet social;
- Posibilitate de creștere profesională.
- Salariu de la 16 000 lei.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@electroservicegrup.md  cu tema: "Electrician Montator" sau să ne contacteze la nr. +373 78 122 989 (Manager Resurse Umane Electro Service Grup)
Телефон:
078122989
Контактное лицо:
HR Manager
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть