Electromontor (Botanica)

Volta
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 14000 MDL
График: Полный рабочий день
Cerințe pentru funcţia de electromontor:

Experiență la un post similar constituie un avantaj;
Persoană responsabilă, punctuală, muncitoare;
Studii specializate în domeniu electrotehnic.

Responsabilităţi de bază:

Citirea schemelor electrice simple;
Montarea şi completarea cu echipament de protecţie a panourilor electrice;
Executarea canalelor pentru cablu;
Montarea cablurilor;
Instalarea prizelor, întrerupătoarelor, lustrelor şi a altor echipamente electrice.

De ce să te alături companiei VOLTA?

Vei avea parte de angajare oficială;
Vei primi un salariu motivant şi întreg pachetul social
Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare
Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă
Beneficiezi de un bon de masă la una din cele mai gustoase cafenele din oraş.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@volta.md.

Pentru mai multe informații, contactați-ne la numărul de telefon: 079 996 399.
Vă dorim o carieră de Succes! E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079 996 399
Телефон:
079 996 399
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть