Electric - santehnic - sudor specialisti, NANU market

NANU MARKET SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 9900 До 13000 MDL
График: Полный рабочий день
Cerințe față de candidați:

Persoană responsabilă şi orientată spre rezultat;
Persoană activă și disciplinată;
Experienţa de muncă în reparații în domeniul instalațiilor sanitare și electricității, experientă în construcții - constituie un avantaj;
Realizarea lucrărilor de sudare, montaj a confecțiilor metalice: marcare, tăiere, găurire, șlefuire, îndoire ș.a;
Permis de conducere categoria B - constituie un avantaj.

Responsabilități:

Va îndeplini o serie de sarcini din cadrul secţiei de gospodărie;
Va asigura suport tehnic pe partea de gospodărie, de asemenea şi în alte activităţi care îi vor fi solicitate;
Va efectua lucrări simple de reparații și mentenanță a instalațiilor sanitare și rețelelor inginerești (de electricitate, apeduct, canalizare, încălzire, ventilare, unităților de măsurare etc), inclusiv va identifica problemele și oferi administrației soluțiile optime de remediere;
Va inspecta periodic imobilele/oficiile companiei în scopul verificării funcționării retelelor inginerești alte componente constructive ale imobilelor și va oferi soluții la abaterile / problemele depistate;
Va identifica prestatori de servicii, contracta companii și verifica lucrările de reparații.

Programul de lucru: Luni - Vineri, 08:00 – 18:00;
Beneficii:

Compania oferă Salariu decent și alte bonusuri lunare;
Angajare oficială şi pachet social deplin;
Instruire la locul de muncă şi posibilitatea de a activa într-o companie locală cu specificul în comerţul materialelor de construcţie.
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-o echipă de profesioniști.

Locul de muncă: str. Constructorilor 1, sector Rîscani (Poșta veche), m. Chișinău.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md.
Telefon: 062 193 193 / 069 895 475.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate. E-mail: angajare@nanu.md
Telefon: 062 193 193 / 069 895 475
Телефон:
062 193 193, 069 895 475
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть