Editor de imagine /cameraman

Canal Regional
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Canal Regional angajează editor de imagine /cameraman pe o perioadă de șase luni (începând cu iulie 2018), cu posibilitatea prelungirii ulterioare a contractului.
Responsabilități:
Editează imaginea și montează materialele multimedia, execută filmările în teren;
Asigură unitatea grafică și vizuală a producțiilor TV;
Cunoște despre regulile de producţie de televiziune, a echipamentelor TV şi a soft-urilor folosite în sala de montare;
Cunoștințe de bază de prelucrare a materiale foto și video, folosind programele de editare Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Adobe Illustrator, Adobe AfterEffects.

Competențe și calificări:
Studii universitare;
Experiență în, montare, filmare, editarea imaginii;
Experiență în producerea de materiale multimedia;
Abilități de comunicare și organizare;
Spirit inovator, atitudine pro-activă.

Candidaţii interesați vor transmite CV-ul la adresa de e-mail: sctv.chisinau@gmail.com
Termenul-limită de transmitere a CV-ului este 20 iunie 2018, ora 17.00.
„Canal Regional” SRL are misiunea de a contribui la dezvoltarea în Republica Moldova a sectorului mass-media regional prin susţinerea staţiilor radio/TV membre în oferirea unui conţinut obiectiv şi divers, de interes public şi cu impact în societate.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть