Economist

IM Fabrica de brinzeturi din Soroca SA
Город: Сороки
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte:
• Studii superioare in economie, finanţe, contabilitate.
• Experienta nu este obligatorie dar prezinta un avantaj.
• Cunoaşterea programului de evidentă contabilă 1C prezinta un avantaj.
• Cunoaşterea limbilor romana, rusa, engleza
• Cunoştinte de operare MS Office (Excel, Outlook, Power Point).
• Capacitatea de comunicare, flexibilitate, simt de responsabilitate

Responsabilitati:
• Analiza si raportarea zilnica, săptămînală, lunară a indicatorilor de productivitate, raportarea lunara a rezultatului de gestiune cu elaborarea concluziilor si planurilor de economii corespunzătoare.
• Analiza şi controlul sinecostului productiei finite.
• Efectuarea studiilor de fezabilitate.
• Participarea la proiecte IT în scopul rationalizarii procedurilor de evidentă.
Телефон:
068268681
Контактное лицо:
Sef sectie RU
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть