Recrutor de șoferi pentru piața americană

C1-Logistics
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
C1 Logistics caută un Recrutor de Șoferi pentru piața americană!

Responsabilități:
- Identificarea și atragerea de șoferi calificați pentru angajare.
- Evaluarea și selecția candidaților potriviți pentru posturile disponibile.
- Coordonarea procesului de recrutare, inclusiv interviuri și verificarea antecedentelor.
- Menținerea și dezvoltarea rețelelor profesionale pentru recrutarea de șoferi.
- Asigurarea unei experiențe pozitive pentru candidați pe tot parcursul procesului de recrutare.
- Colaborarea cu departamentul de resurse umane și echipele operaționale pentru a satisface nevoile de angajare.
- Monitorizarea tendințelor pieței muncii pentru a rămâne competitivi.

Oferim:
- Angajare oficială și salariu competitiv, cu bonusuri bazate pe performanță.
- Program de lucru flexibil.
- Posibilități de creștere profesională și dezvoltare.
- Mediu de lucru colaborativ și dinamic.

Cerințe:
- Diplomă de licență în domenii precum Resurse Umane, Management sau Sociologie.
- Experiență anterioară în recrutare sau resurse umane, preferabil în domeniul transporturilor.
- Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat.
- Abilități excelente de comunicare și interacțiune.
- Capacitatea de a gestiona eficient mai multe procese de recrutare simultan.
- Abilități organizatorice și atenție la detalii.

Cum să aplici: Trimite CV-ul tău în engleză la hr@c1-logistics.com sau furnizează-ți datele de contact, iar noi te vom contacta.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть