Diriginte de santier ( r. Orhei)

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Город: Теленешты
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Diriginte de Santier ( r. Orhei)

COMPANIA:
Compania de constructii civile din r. Orhei.

Responsabilitati:

• Gestionarea lucrărilor efectuate, standardizare și metrologie;
• Emiterea dispoziițiilor de șantier, respectând caietul de sarcini;
• Verificarea proiectelor, existenţei tuturor pieselor scrise şi desenate precum şi corelarea acestora;
• Urmărirea realizării construcţiilor în conformitate cu prevederile contractului, a proiectelor, a caietelor de sarcini şi a reglementărilor tehnice în vigoare;
• Asigurarea bunei desfășurări a lucrărilor pe șantier și respectarea termenelor limită.
Cerinte:
• Certificat de atestare – diriginte santier ( atestari in domeniul tehnicii securitatii, responsabil ethnic – prezinta avantaj)
• Experienta in constructie civila ( blocuri de locuit, blocuri de oficii etc)
• Responsabilitate, punctualitate, aptidudini de coordonare a unei echipe
• Domiciliul in r. Orhei este un mare avantaj

Beneficii:
• Salariu motivant + premii + cheltuieli de transport
• Posibilitatea de crestere profesionala

Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), adresa email: tt40@SEARCH4STAFF.COM sau 060102909

Телефон:
060102909
Контактное лицо:
Maria Bocancea
Сайт:
Факс:
022-202986
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть