Director

White Solution SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Se caut contabil-operator în sector Rîșcani ai capitalei (bd. Moscova ) . Cu perspectivă de creștere în umătoarele 6-12 luni.
Profil candidat:
- Studii superioare economic în domeniul finanțelor/contabilitatii;
- Cu și fără experienţă în domeniul financiar-contabil;
- Cunoştinţe temeinice de operare PC, MS Office (Word, Excel), 1C (de dorit).
- Abilităţi de comunicare şi relaţionare cu clienţii;
- Grad înalt de responsabilitate și confidentialitate;
- Persoana onesta, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat;
Responsabilități:
-Să asigure înregistrarea cronologică și sistematică, prelucrarea, publicarea și păstrarea informațiilor cu privire la tranzacțiile contabile ;
-Să întocmească și să completeze documentele primare interne
Noi oferim:
- Un mediu de lucru plăcut și dinamic;
- Salariu motivant ;
- Pachet social complet;
- Posibilitatea de creştere profesională;
- Pachet atractiv de beneficii;
- bonusuri diverse pentru performanta;
- Salariu în dependență de experiență și capacități;
- Salariu achitat la timp.
- Grafic de L-V, de la 8:30 -17.30.
Expediați CV pe emailul: Contabil@whitesolution.info
Контактное лицо:
Doina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть