Director tehnic sisteme de securitate

Bosch
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Companie internațională specalizată pe instalarea și programarea sistemelor de securitate angajează.

Descrierea postului:
- Organizarea activitatii de instalare, punere in functiune, programare, service si mentenanta a sistemelor tehnice de securitate;

- Estimarea necesarului de materiale folosite pentru lucrarile efectuate de firma;
- Instruirea beneficiarilor asupra utilizarii si intretinerii sistemelor instalate;
- Activitati de consultanta tehnica oferita beneficiarilor lucrarilor;
- Respectarea termenelor limita de predare a lucrarilor;
- Coordonarea si stabilirea prioritatilor de lucru pentru personalul din subordine;
- Planificarea lucrarilor la clienti;
- Participarea la discutiile si evaluarile tehnice alaturi de reprezentantii departamentului de vanzari;

Cerinte:
- Experienta in domeniul sistemelor de securitate de cel putin 3 ani.

- Studii superioare tehnice, preferabil in domeniul instalatiilor electrice;

- Abilitati de coordonare si gestionare echipe si proiecte;

- Abilitati de comunicare, motivatie profesionala, autonomie si putere de convingere;

- Orientare catre client si catre rezultate, persoana obisnuita sa lucreze cu deadline-uri stricte;

- Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa.

Daca dispuneți de abilitățile și experiența necesară pentru acest post, așteptăm CV-ul dumneavoastra la adresa: setare.campanie@gmail.com
Телефон:
060111171
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть