Director sucursală (Chișinău)

Eximbank
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Dezvoltarea strategică şi gestionarea sucursalei;
Coordonarea procesului de vânzare şi promovare a produselor bancare;
Administrarea şi dezvoltarea continuă a portofoliului de clienţi/produse/servicii ale sucursalei şi luarea deciziilor;
Gestionarea angajaților sucursalei și oferirea suportului în identificarea soluțiilor;
Gestiunea riscurilor aferente activităţii Sucursalei;
Asigurarea integrităţii patrimoniului Sucursalei.

Cerinţe:

Studii superioare în domeniul economic;
Experință bancară similară de minimum 1 an;
Experienţă în domeniul creditării şi deservirii clienţilor;
Reputaţie impecabilă de afaceri;
Capacităţi organizatorice şi analitice;
Cunoaşterea limbilor română, rusă și engleză (avantaj);
Abilități dezvoltate de comunicare, vânzare și negociere.

Beneficiile oferite de către bancă:

Salariu competitiv şi tichete de masă;
Bonus de performanță în dependență de rezultatele obținute;
Condiții preferențiale la achiziționarea produselor şi serviciilor băncii;
Program internațional de asistență medicală la survenirea unor boli grave;
Formări și team building-uri. Teren de fotbal/volei la dispoziția angajaților;
Diversitate în activități, posibilitatea obținerii unei experiențe internaționale;
Oportunități de dezvoltare profesională și perspective de creștere în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul însoțit de o scrisoare de intenție la e-mail: recrutare@eximbank.com.
Vor fi contactați doar candidații selectați.
Notă: Prin expedierea CV-ului vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare. E-mail: recrutare@eximbank.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть