Director pr & marketing

SEOLITTE
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Dacă ești o persoană mega inventivă, cu o mulțime de idei ce așteaptă a fi materializate, atunci te invităm în echipa noastră!
Responsabilitățile tale vor include:
- Coordonarea procesului creativ cap-coadă.
- Transpunerea scopurilor de marketing într-o viziune și într-o strategie clară.
- Dezvolta strategii de marketing prin examinarea obiectivelor clientului agenției SEOLITTE
- Înțelegerea audienței țintă și a sectorului căruia îi este adresată publicitatea
- Planificarea și crea noi concepte pentru clienții agenției, fiind asistat de specialiștii de marketing digital
- Stabilirea programul de producție prin comunicarea directă cu departamentul de creație, copywriting și de producție
- Schițarea conceptele de bază
- Coordonarea activitățile creative
- Revizuirea planul de marketing prin analizarea rezultatelor campaniei
- Angajarea de fotografi, artiști sau producători de video promoționale, pentru a lucra la proiectele agenției.
Dacă sună ca o provocare binevenită, trimite CV-ul aici: hr{@}seolitte.com.
069809235.
Контактное лицо:
Mihaela
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть