Director marketing

Namaian Deg
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati de baza:
- Promovarea imaginii companiei;
- Elaborarea programelor și strategiei de promovare a companiei;
- Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor de promovare online și realizarea lor;
- Monitorizarea și analiza pieței și concurenței;
- Analiza ofertelor concurenților și efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora.

Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare;
- Experiența de muncă într-un post similar;
- Creativitate, dinamism, capacitatea de a genera idei noi;
- Abilități de comunicare, exprimarea logică, coerentă și corectă a gândurilor;
- Abilități de convingere, organizare și planificare;
- Responsabilitate, perseverență, flexibilitate;
- Capacități de a lucra în echipă și individual;
- Cunoașterea limbii române, limbii ruse și engleză;
Телефон:
068838751
Контактное лицо:
Vlad
Сайт:
www.motoland.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть