Director departamentul vânzări ( 25 000 lei +%)

Recrutare.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 25000 До 35000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Poziție deschisă pentru Director Vânzări în Industria Turismului!

Suntem în căutarea unui lider dinamic și orientat către rezultate pentru a prelua rolul de Director Vânzări în cadrul companiei noastre de turism. Dacă ai o pasiune pentru călătorii și o experiență solidă în domeniul vânzărilor, aceasta este o oportunitate excepțională de a-ți aduce contribuția într-o echipă de succes și de a influența direcția strategică a companiei noastre.

Responsabilitățile includ:
-Definirea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele companiei
-Supervizarea și gestionarea echipei de vânzări
-Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții cheie și partenerii de afaceri pentru a stimula creșterea vânzărilor
-Analiza pieței și a tendințelor de consum pentru a identifica oportunități noi și pentru a adapta strategiile de vânzări în consecință
-Colaborarea strânsă cu alte departamente pentru a asigura o integrare eficientă a activităților de vânzări cu celelalte funcții ale companiei

Cerințe:
-Experiență demonstrată într-o poziție similară în industria turismului este un avantaj
-Abilități excelente de leadership, comunicare și negociere
-Capacitatea de a dezvolta și de a implementa strategii de vânzări eficiente
-Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune într-un mediu dinamic
-Excelente abilități analitice și de planificare strategică

Beneficii:
-Oportunitatea de a influența și de a contribui la creșterea și succesul unei companii de renume în industria turismului
-Pachet salarial competitiv și beneficii atractive
-Mediu de lucru dinamic și stimulant, cu o echipă dedicată și pasionată de călătorii.

Dacă ești un lider carismatic, orientat către rezultate și cu o pasiune pentru industria turismului, te invităm să aplici pentru această poziție prin trimiterea CV-ului la
E-mail: moldovarecrutare@gmal.com
Телефон:
060076730
Контактное лицо:
Corina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть