Director adjunct platforma zuper.md.

IP Compania Teleradio-Moldova
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Principalele responsabilități:
Organizează, planifică, realizează materiale jurnalistice pentru copii.
Raportarea directă către directorul departamentului.
Redactează textele necesare pentru realizarea emisiunilor Tv și Radio.
Identifică și propune subiecte pentru platformă.
Identifică potențialii parteneri de colaborarea.
Elaborează și participă la materializarea conceptelor, scenariilor pentru realizarea emisiunilor Radio/Tv.

Cerințe
Să cunoașteți procesul de creație și cel de producție a materialelor jurnalistice pentru copii.
Să aveți abilități excelente de cunoaștere a limbi române și a stilului publicistic radio/tv (social media)
Să fiți o persoană creativă, prietenoasă, comunicabilă, responsabilă, punctuală și organizată;
Să vă placă copiii, deoarece veți interacționa periodic cu ei, în realizarea materialelor pentru platforma zuper.md.
Multitascking – să coordonați mai multe activități în același timp.
Să puteți purta dialoguri diplomatice pentru a construi relații cu viitori parteneri.
Să fiți la curent cu noile tendințe care apar în mediul online( Instagram, Facebook, TikTok.) și mass-media.
Să promovați corect și eficient platforma.
Să aveți capacitatea de planificare, realizare și analiză.
Să fiți capabil să lucrați în echipă.
Diplomă de studii superioare sau echivalentul acesteia;
Experiență de televiziune sau industria audiovizuală va constitui un avantaj:

Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul la adresa de email: zuper@trm.md sau îl puteți depune la sediul IP Companiei ”Teleradio-Moldova” (mun. Chişinău, str. Mioriţa 1, Casa Radio, etajul 2, bir. 205).
Телефон:
067419800
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть