Director Achiziții

Construct Arabesque
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

cunoașterea bună a limbii române, ruse și engleze
experienţă profesională de cel puţin 2 ani de în poziţie similară
cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator
excelente abilități de comunicare și negociere
abilități de organizare a timpului și de prioritizare a sarcinilor
inițiativă și orientare spre rezultat
capacitate de a lua decizii și de a lucra cu câteva sarcini concomitent
permis de conducere

Responsabilități:

Căutarea activă a produselor și partenerilor noi
Comunicarea eficientă cu furnizorii locali și internaționali
Negocierea cu furnizorii și încheierea contractelor
Monitorizarea continuă a pieței pentru obținerea celor mai avantajoase oferte
Elaborarea și gestionarea eficientă a planului de achiziții
Raportarea rezultatelor obținute
Coordonarea procesului de comandă, import și logistică

Oferta (bonusuri, beneficii):

salariu pe masura competentelor profesionale;
condiții de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
oportunitatea de a munci intr-o companie in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua.

Persoanele interesate vor trimite CV in limba romana cu specificarea postului, pe adresa: resurseumane@arabesque.md.

Tel.: 022636857
E-mail: resurseumane@arabesque.md
Telefon: 022636857
Телефон:
022636857
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть