Designer

Chateau Vartely SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Designer
Cerinţe faţă de candidat:
- Cu simţ artistic dezvoltat şi imaginaţie
- Abilităţi de organizare, comunicare, punctualitate şi creativitate
- Cunoaşterea programelor Adobe Illustrator, Photoshop, Flash, etc.
- Experiență în domeniul marketingului va constitui un avantaj.
- Deschis spre noi provocări

Responsabilităţi:
- Crearea şi executarea materialelor grafice aferente produselor companiei
- Realizarea/prelucrarea grafica a diverselor materiale publicitare
- Pregatirea documentelor pentru tipar şi verificarea calităţii fişierelor
- Realizarea sarcinilor în termenii propuşi

Oferim:
- Dotare tehnică necesara pentru realizarea celor mai ingenioase idei
- Proiecte interesante și diverse
- Oportunități excelente pentru dezvoltare
- mediu plăcut de lucru
Телефон:
068882254, 0235-31013
Контактное лицо:
cupcea elena
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть