Designer

Empreus
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
⦁ Cunoastere buna a programului Adobe Photoshop și / sau Adobe Illustrator
⦁ Cunostinte în design, creativitate
⦁ Experienta de lucru in social media: Facebook, Odnoklassniki, Insagram
⦁ Limba romana scris/vorbit nivel mediu / avansat;
⦁ Limba rusă scris/vorbit nivel mediu / avansat;

Responsabilitati:
⦁ Crearea design-ului grafic
⦁ Realizeaza materiale publicitare: flyere, bannere, alte tipuri de materiale publicitare;
⦁ Realizare logo / brandbook
⦁ Promovarea companiei in Social Media (Facebook, Odnoklassniki, Instagram),creare, planificare, publicare și distribuire de conținut zilnic

Oferim:
⦁ Un pachet salarial atractiv (salariu fix, bonus);
⦁ Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie tanara;
⦁ Posibilitati de dezvoltare profesionala si instruire constanta.

Expediați CV-ul Dvs (împreună cu lucrările / portofoliul) la adresa de email ruslan@empreus.org
Контактное лицо:
Roman Ruslan
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть