Designer interior

SALT
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Valorifică oportunitățile și alătură-te unei echipe tinere și energice, candidează pentru funcția de designer interior.
Cerințe job:
- Cunoașterea programelor specifice proiectării în domeniu (Autocad, Photoshop, 3DMax, Adobe Effect, etc.).
- Studii superioare, specialitate în arhitectură/design de interior, experiență de lucru de peste 2-3 ani în domeniu;
- Pasiune pentru desen, proiectare și atenție la detalii;
- Creativitate, punctualitate, seriozitate și responsabilitate;
- Abilități de planificare și planificare a sarcinilor, rezultate pentru respectarea deadline-urilor stabilite;
- Abilități de comunicare cu membrii implicați în proiect;
- Abilități de lucru cu liste de cantități, bugete și cost management.
Responsabilități:
- Elaborarea conceptelor de amenajare;
- Elaborarea proiectelor tehnice;
- Realizarea prezentărilor 2D/3D pentru clienți și implementarea proiectelor.
Beneficii:
- Salariu avantajos;
- Bonusuri de performanță.
Dacă ești interesat de funcția vacantă, expediază CV cu portofoliu/lucrări design interior la adresa: sadihr21@gmail.com
Контактное лицо:
HR
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть