Designer interior/exterior

ARHITECTONICA
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 12000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
"ARHITECTONICA" este o companie cu ani de experiență în domeniul construcțiilor, în dezvoltarea și implementarea celor mai eficiente soluții pentru realizarea specifică profesioniștilor în proiectele imobiliare de design.

Biroul de arhitectură și design "ARHITECTONICA" angajează design interior cu experiență.

Candidatul ideal pentru acest post în cadrul companiei noastre trebuie să posede următoarele:

- Studii superioare în domeniul design interior;

- Experiență ca design interior;

- Cunoștințe actualizate în legătură cu noile tendințe;

- Cunoașterea soft-urilor de specialitate: 3DSmax, AutoCAD, SketchUP, Photoshop și alte noi soft-uri.

- Cunoașterea limbilor române și ruse (limba engleză și limba franceză constituie un avantaj);

- Responsabilitate, amabilitate, diplomație în comportament și vorbire, tratarea situațiilor corespunzător și aferent companiei;

- Abilități de cooperare și conlucrare;

- Persoană organizată, creativă și cu inițiative;

- Bune abilităţi de comunicare şi relaţionare cu beneficiarii, autorităţile statului și furnizorii.

Responsabilitati:
- Elaborarea şi prelucrarea machetelor grafice pentru.
- Elaborarea conceptelor creative în materie de design.
- Dezvoltarea design propriu pentru produsele noastre.

Salariu:
-12000 lei - 15000 lei

Avansare profesionala dupa motivatie si resultat.
Mai multe informatii pe Whats App sau Viber.
Телефон:
33621470371
Контактное лицо:
Georges
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть