Designer/ilustrator

Brazilero Animation
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Studioul de animație și design Brazilero este în căutare de illustrator.

Descrierea postului de munca:
Lucrul în echipă și/sau individual asupra conceptului stilisticii creative.
Crearea storyboard-ului.
Crearea illustrațiilor în baza schițelor sau referințelor.
Crearea personajelor folosind Illustrator sau Photoshop.
Pregătirea ilustrațiilor pentru animație.

Cerințe față de candidat:
Capacitatea de a intelege trendurile mondiale in design si illustratie.
Capacitatea de a lucra rapid si eficient.
Cunostințe avansate de Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.
Gandire logica abilitatea de a analiza și înțelege sarcina corect.
Atenție la detalii, lucru în conformitate cu deadline.
Flexibilitatea și abilitatea de a înțelege corect feedbackul de la clienți/colegi.
Portofoliul cu proiecte este obligatoriu pentru luarea deciziei.
Atitudine pozitivă și prietenoasă.

Ce oferim în schimb:
Lucru în colectiv tânăr, profesionist cu o posibilitate de permanentă creștere și perfecționare.
Salariu de top pentru industria dată, cu revizuire fiecare 6 luni.
Lucru full time;
Pachet social; Asigurare Medicală. Training-uri.
Orele de lucru 9.00 – 18.00 Luni-Vineri.
Bonusuri lunare/trimestriale și alte facilități.
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul și portofoliul de lucrări la adresa: cristina@brazilero.video
Persoanele selectate în cadrul primei etape în baza CV-urilor și lucrărilor expediate, vor fi invitate la interviu.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть