Designer Graphician

Purcari Wineries PLC
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ești creativ, vrei să te afirmi și ai timp pentru un job full-time?
Hai să ne cunoaștem!
Responsabilitățile job-ului:

Concepte și Vizualuri (materiale promoționale, broșuri, cataloage, etichete)
Machetări si ajustări de etichete și contraetichete
Pregătirea lucrărilor pentru tipar offset, tipar digital
Pregătire tehnică şi grafică conform parametrilor de producţie ceruţi în procesele tehnologice
Concepte si creative pentru social media și digital marketing
Animații și montare video (nivel de bază)
Editare fotografii

Beneficii pentru tine:

Motivare competitivă
Posibilități de dezvoltare profesională (instruiri, traininguri, workshopuri)
Mediu de lucru dinamic și “very challenging”
Oficiu modern cu ceai/cafea/apă și dulciuri
Salariu motivant și programe de wellbeing
Performance review anual

Ești omul potrivit dacă ai:

Ai dorința să lucrezi intr-un domeniu in care ai diversitate si provocări profesionale
Ai experiență și lucrări cu care te mândrești
Cunoști să lucrezi cu: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw, After effect, Premier, InDesign
Ești deschis să lucrezi într-o echipă de marketeri cu multe idei
Lucrezi productiv și îți place să respecți termenele de livrare
Ești responsabil, muncești cu dedicație și pasiune

Locația job-ului: Chișinău, BC ZTower.
Aștept CV-ul tău, însoțit de un portofoliu cu lucrările tale, la adresa hr@purcari.wine, în subiect specifică “Designer Graphician”.
Manifestă-ți creativitatea, NU expedia CV în format Europass :)
Află mai multe despre noi aici: https://purcariwineries.com/
hr@purcari.wine
068001814
Телефон:
068001814
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть