Designer graphic

Clic Media
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Agenția de publicitate „Clic Media” își mărește echipa și este în căutarea unui nou coleg, care ne va ajuta să implementăm în continuare proiectele de creație.

Responsabilități:
- Crearea și modificarea machetelor grafice (broșuri, afișe, cataloage, bannere, cărți de vizită, pliante, brand book, logo etc.)
- Pregătirea, adaptarea și verificarea tehnică a machetelor conform parametrilor specifici printului digital, de format mare, serigrafie, tampografie, transfer termic, cutter-plotter etc.;
- Elaborarea conceptelor creative pentru diverse proiecte și evenimente.

Cerințe față de candidat:
- Cunoașterea programelor de lucru: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw etc.
- Experiența de muncă în domeniul tipografic și publicitar va constitui un avantaj;
- Prezența unui portofoliu;
- Responsabilitate, creativitate, inițiativă.

Oferim:
- Oficiu în centrul orașului Chișinău;
- Program de muncă: Luni-Vineri - 9:00 – 18:00
- Colectiv tânăr, dinamic, pozitiv și ambițios;
- Salariu motivant cu perspectivă de creștere.

Suntem gata să te primim în echipa noastră, expediază CV-ul tău creativ și un portofoliu la adresa de email: carolina.vrajitor@clicmedia.md.
Контактное лицо:
Carolina
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть