Designer Grafic

Ven Media SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Căutăm un designer grafic!
Compania noastră este o companie în plină dezvoltare, unde fiecare poate găsi oportunități de creștere și dezvoltare. Căutăm o persoană energică și ambițioasă, gata să învețe și să devină parte a echipei noastre prietenoase.
Oferim:

Locul ideal pentru a începe o carieră: Nu aveți nevoie de experiență de lucru pentru a începe să lucrați la noi. Oferim instruire și sprijinul necesar pentru succesul dumneavoastră.
Echipă unită: Apreciem munca în echipă și creăm o atmosferă de sprijin reciproc.
Condiții de muncă convenabile: Birou în centrul orașului, program de lucru normalizat (de la 10:00 la 19:00).
Salariu va fi discutat cu candidatul la interviu.

Cerințe:

Dorința de a lucra în domeniul designului: Trebuie să vă fie interesant să creați designuri frumoase și funcționale.
Organizare: Trebuie să fiți capabil să vă planificați munca și să finalizați sarcinile la timp.
Interes pentru domeniu: Trebuie să vă fie interesant să lucrați în domeniul nostru.

Responsabilități:

Dezvoltarea conceptelor de design: Crearea de idei originale și creative de design.
Dezvoltarea machetelor și a graficii: Crearea de machete pentru materiale publicitare, site-uri web, prezentări etc.
Adaptarea pentru dispozitive mobile: Optimizarea designului pentru o afișare corectă pe dispozitive mobile.
Colaborarea în echipă: Lucrul cu ceilalți membri ai echipei pentru a atinge obiectivele comune.
Respectarea cerințelor și a termenelor limită: Finalizarea sarcinilor conform cerințelor și în termenele stabilite.
Urmărirea tendințelor și inovațiilor: Studierea și aplicarea noilor tendințe în design.

Daca doriti sa lucrati intr-un mediu dinamic si prietenos, sa invatati si sa va dezvoltati, asteptam CV-ul dumneavoastra pe e-mail!
In subiectul mesajului precizati "Designer Grafic".
Va asteptam in echipa noastra! E-mail: vmediahr@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть