Designer grafic

ART PRINT GROUP
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
ART PRINT GROUP agenție de publicitate ce are baza pe producerea de suvenire personalizate, suntem o companie relativ nouă dar care are o dinamică de creștere extraordinară în timp record.

Pentru a menține creșterea și a lansa noi produse/servicii avem nevoie în echipa noastră de un membru nou, și anume designer grafic

Cerințe:
- Cunoștințe și experiență în programele Adobe Photoshop, Adobe Illustrator și/sau Corel Draw
- Creativitate, originalitate, imaginație
- Dorință de a se implica în proiectele noi și a contribui la dezvoltarea acestora
- Abilități de comunicare și organizare;
- Capacitatea de a face mai multe lucruri în același timp și de a prioritiza sarcinile în mod eficient
- Responsabil și disciplinat
-Limba Română la nivel înalt, Rusă medie(scris și comunicare)
- Respectarea deadline-urilor.
- Experienţă la un post similar constituie un avantaj

Responsabilități:
- Prelucrarea imaginilor foto, corecțiea culorilor, decupare, ratușare
- Elaborarea și editarea machetelor grafice.
- Crearea designului pentru banere, broșuri, flyere, carți de vizită, pliante, logo, invitatii, carduri, felicitări etc.
- Elaborarea conceptelor şi a designului graphic.
- Pregătirea lucrărilor pentru tipar
- Verificarea tehnică a machetelor în vederea tipăririi.
- preluarea comenzilor, precum și prelucrarea materialului, până la eliberarea comenzii.

Beneficii:
- șansă de a te dezvolta în o companie tînără unde toți sunt egali
- posibilitatea de dezvoltare profesională și creștere în carieră
- Tehnică de lucru performantă
- Locație comodă, Sectorul Botanica, Str Decebal

ORAR DE LUCRU:
- luni până vineri ora: 09.00 - 18.00,
- sîmbătă 10:00-14:00

Dacă sunteți interesat va rugam sa expediați CV-ul dvs direct aici sau la adresa de gmail srl.artprintgroup@gmail.com
Телефон:
078887876
Контактное лицо:
Alexandru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть