Designer grafic

Diolsem SRL
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Diolsem caută un angajat pentru funcția de Designer grafic.
Cerinţe

Cunoașterea programelor de editare
Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, After Effects, Corel Draw la nivel mediu/ avansat;
Experiență în domeniu de 1-2 ani;
Studii medii sau superioare;
Responsabilitate și creativitate.

Responsabilități

Crearea designului materialelor promoționale și de promovare online;
Crearea designului postărilor, bannerelor, materialelor video,
machetelor grafice pentru broşuri, flyere, Social Media;
Realizarea conţinutului grafic pentru diverse campanii de marketing;

Beneficii

Un pachet salarial motivant;
Un mediu de lucru plăcut într-un colectiv prietenos;

Expediați CV-ul la adresa electronică: cadre.diolsem@gmail.com; diolsem@yahoo.com.
Telefon de contact: (+373) 078 833 116 / (+373) 068 405 518 / (+373) 079 987 706.
Adresa: com. Grătiești, traseu M 14, Km 260. Telefon:
(+373) 068 405 518 / (+373) 079 427 595
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть