Designer grafic (de la 15 000 lei)

Xstore.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15000 До 18000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Magazinul online Xstore.md te invită să faci parte din echipa noastră dinamică și creativă!
Suntem în căutarea unui designer grafic talentat, pasionat și plin de idei inovatoare.

Responsabilități:

Pentru a aduce un plus echipei noastre, căutăm un designer grafic entuziast, cu responsabilitate și o viziune creativă. Veți fi responsabil de dezvoltarea unor bannere captivante destinate rețelelor sociale, site-urilor corporative și altor scopuri de marketing

Cerințe:

Experiență solidă în utilizarea programelor Adobe Photoshop, Illustrator și/sau InDesign.
Creativitate inspirată și diversitate în portofoliu.
Abilități de comunicare și colaborare eficiente.
Atitudine responsabilă, atenție la detalii și spirit proactiv.
Înțelegere a tendințelor actuale în design grafic și branding.
Cunoașterea de bază a principiilor de UX/UI.

Condiții de Lucru:

Program full time
Salariu atractiv: de la 15.000 lei/lună
Contract de muncă oficial și pachet complet de beneficii sociale
Oportunități extinse de dezvoltare profesională și financiară
Echipă profesionistă și orientată către obținerea de rezultate remarcabile.

Alătură-te Echipei Noastre!

Tel: 069904891
E-mail: hr@xstore.md
Adresa: str. Mesager 7, Chișinău, Moldova
Site-ul nostru: Xstore.md
Контактное лицо:
Iurii
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть