Designer de mobilier

LUMI
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Candidatul ideal:
- Să dețină un portofoliu de lucrări în mobilă;
- Să fie pasionat de creație și design;
- Să aibă cunoștințe în utilizarea programelor de design 2D-3D (3Ds Max, Sketchup, AutoCad);
- Să aibă abilitați de comunicare bine dezvoltate;
- Să aibă abilitatea de atingere a obiectivelor în deadline;
- Să aibă abilități de lucru atât în echipă, cât și individual
- Rezistență la lucru în condiții de stres;

Descrierea jobului:
- Întâmpinarea clienților, consilierea și prezentarea produselor în scopul identificării necesităților acestora privind amenajarea cu mobilier;
- Desenarea și proiectarea mobilierul pe baza discuțiilor cu clienții;
- Identificarea și propunerea accesoriilor pentru mobilier;
- Finalizarea proiectelor în baza măsurătorilor și necesităților clienților cu definirea detaliilor;
- Prezentarea proiectului dinaintea execuției;
- Calculația costurilor de material;
- Stabilirea ofertei de preț a mobilierului și negocierea cu clientul;
- Încheierea contractului de execuție;
- Urmărirea lucrării în producție și montaj;
- Fotografierea pe parcursul producției și a lucrării finale.
Телефон:
067366477
Контактное лицо:
Cătălin Gorincioi
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть